O Firmie

O Firmie AXSoft

Doświadczenie
Nasze doświadczenie było budowane latami w Dużych Przedsiębiorstwach Europejskich o Strategicznym Znaczeniu dla gospodarki i społeczeństwa. Spółki produkcyjne, dystrybutorzy energii elektrycznej, elektrociepłownie, obiekty i instalacje ciepłownicze, gazownicze, firmy telekomunikacyjne (operatorzy telekomunikacyjni ISP). Wiele z tych Firm dla których realizowaliśmy prace były w strukturach Operatorów Usług Kluczowych (Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa – OUK) lub Infrastruktury Krytycznej (IK).
Współpraca z takimi podmiotami potwierdza naszą szeroką wiedzę i bogate doświadczenie z zakresu najwyższej dbałości o ciągłość działania, dostosowania procesów biznesowych, technologii IT. Znamy się również na audytowaniu i zabezpieczaniu automatyki przemysłowej (sterowników PLC, systemów SCADA, Aparatury Kontrolno-Pomiarowej i Automatyki – AKPiA), które co do zasady nie są tworzone z myślą o CyberBezpieczeństwie.

15LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY IT

Solidny Partner w Branży IT

Firma AXSoft zapewnia kompleksową obsługę informatyczną dla małych, średnich i dużych firm. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu (komputerów, laptopów, routerów, przełączników, Access Pointów). Integrujemy rozwiązania IT, Audio, Wideo, SMART Home oraz Systemów dedykowanych. Świadczymy wsparcie i wykonujemy zaawansowane konfiguracje rozwiązań zwiększających CyberBezpieczeństwo dla firm.

Portfel Usług IT dla Firm (Service Portfolio)

Pobierz BEZPŁATNIE nasz Katalog Usług (Offline). Serdecznie zapraszamy do współpracy z AXSoft.

managed-it-services-book-cover

Dostarczamy OPTYMALNE rozwiązania IT dla Biznesu