Obsługa Informatyczna

Obsługa IT dla Firm

Kompleksowe wsparcie informatyczne
(Outsourcing IT)

Kompleksowa Opieka Informatyczna dla małych, średnich i dużych Firm w ramach Abonamentu

Potrzebujesz kompleksowej obsługi IT, która zapewni Twojej Firmie STABILNE DZIAŁANIE bez ciągłych awarii internetu, sieci Wi-Fi, komputerów i serwerów?
Masz już dość niezrozumiałego technicznego języka swojego Informatyka, oczekujesz konkretnych działań?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Informatyk – Serwis laptopów, Serwis komputerów, Administrator IT, Opieka Informatyczna Firm Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Pruszcz Gdański, Tczew i Starogard Gdański

AXSoft to firma informatyczna, która świadczy kompleksowe usługi IT (Outsourcing IT) głównie na terenie województwa pomorskiego. Obsługa informatyczna firm świadczona jest w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolicach (Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Starogard Gdański, Kowale, Kolbudy, Kościerzyna, Wejherowo, Elbląg). Nasz zakres usług w ramach kompleksowego wsparcia firm (Outsourcingu IT dla Firm) obejmuje pełne wsparcie, utrzymanie oraz serwis sprzętu komputerowego, mobilnego, serwerów, dysków sieciowych, sieci komputerowej oraz urządzeń wspierających (akcesoria i peryferia).
Nasi informatycy w ramach usługi zapewniają szybką pomoc zdalną i/lub na miejscu pracownikom firm, z którymi mamy podpisane umowy abonamentowe. Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne oraz doradztwo (Consulting IT) związane z rozwojem i utrzymaniem nawet najbardziej złożonych środowisk IT. Mamy bogate doświadczenie w obsłudze informatycznej kluczowych firm z rejonu Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolic (Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Kowale i Kolbudy).
Usługi IT świadczymy również dla urzędów, hoteli, sklepów, magazynów, placówek medycznych (ośrodki zdrowia, szpitale) oraz szkół.

Jeżeli szukają Państwo solidnego partnera biznesowego, który zapewni Państwa Firmie ciągłość działania i bezpieczeństwo – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z bezpłatnej konsultacji z naszym doradcą.

Jak możemy pomóc Twojej Firmie?

Przykłady usług związanych z kompleksową obsługą informatyczną, które możemy dla Państwa wykonać

Sprawdź szacunkowy miesięczny koszt
Outsourcingu IT z naszym kalkulatorem

Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące.
W celu uzyskania indywidualnej wyceny na usługi IT – zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
Wszystkie prezentowane ceny są podawane w wartościach NETTO i należy do nich doliczyć podatek od towarów i usług VAT.

Zalety wsparcia IT (Abonamentowego)

Oszczędność
Nie ma już potrzeby zatrudniania i utrzymywania etatowego Informatyka w Przedsiębiorstwie.
Wykwalifikowana Kadra Specjalistów
Zapewniamy stały kontakt w ramach wsparcia informatycznego z naszymi specjalistami.
Szybka Reakcja na Zgłoszenia
Zgłoszenia mogą być przyjmowane do realizacji telefonicznie i mailowo - istnieje możliwość podniesienia priorytetu zgłoszenia tak aby było zrealizowane w pierwszej kolejności.
Proaktywny Monitoring Infrastruktury
Dbamy o to aby mieć informacje o systemach Klienta w trybie ciągłym (24/7). Wykrywamy anomalie i przeciwdziałamy awariom zanim się wydarzą.
Oszczędność Czasu
Nie musisz się martwić o sprzęt IT i wykonywać prac samodzielnie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w szerokim spektrum.
Dzielimy się wiedzą
Szkolenia pracowników to poszerzanie wiedzy z bezpieczeństwa i redukcja liczby problemów wynikających z normalnego użytkowania sprzętu IT.