Strony Internetowe

Strony Internetowe

Tworzenie Stron WWW i Sklepów Internetowych
(Web Development)

Firmowe Strony Internetowe oparte o CMS oraz platformy ecommerce Sklepy Internetowe

Prowadzisz biznes związany ze sprzedażą lub usługami? Potrzebujesz zdobyć nowych klientów? Zbudujemy dla Ciebie nową firmową stronę internetową, markę oraz wypromujemy ją w Internecie.

Informatyk – WebMaster, Web Developer, Programista PHP, Grafik komputerowy, Administrator stron www Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Pruszcz Gdański, Tczew i Starogard Gdański

AXSoft to firma informatyczna, która świadczy kompleksowe usługi IT (Outsourcing IT) głównie na terenie województwa pomorskiego. Obsługa informatyczna firm świadczona jest w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolicach (Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Starogard Gdański, Kowale, Kolbudy, Kościerzyna, Wejherowo, Elbląg).
Tworzymy nowoczesne i responsywne strony internetowe wykorzystując systemy CMS (WordPress, Joomla, PrestaShop oraz Magento).
Strony internetowe budowane są w taki sposób aby można było łatwo zarządzać na nich treścią bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy o programowaniu i kodowaniu.
Systemy CMS w łatwy sposób pozwalają zmieniać treść oraz tworzyć dodatkowe podstrony w zależności od potrzeby użytkownika. Zajmujemy się także optymalizacją istniejących już stron oraz tworzeniem materiałów reklamowych (firmowe loga, wizytówki, plakaty, rollupy) aby całość współgrała ze sobą jako jednolita Identyfikacja Wizualna Firmy.
Strona www, sklep internetowy to podstawowe narzędzia marketingowe, które pozwalają dotrzeć do nowych klientów i nawiązać z nimi relacje biznesowe.
Od wielu lat kierunek rozwoju stron internetowych to dopasowanie do urządzeń mobilnych i tabletów. Strony internetowe muszą być responsywne i automatycznie wykrywać na jakim urządzeniu użytkownik (klient) przegląda internet. Strony dopasowane do urządzeń mobilnych to też lepsze pozycje w wyszukiwarkach Google, Bing. Google wprost informuje na swojej stronie, że strony internetowe dostosowane do komórek pojawiają się wyżej w wynikach wyszukiwania.
Komórki stanowią obecnie połowę ruchu w wyszukiwarce Google a strony niedostosowane są pomijane przez użytkowników ze względu na nieprzyjazne użytkownie.
Nie daj się wyprzedzić konkurencji i zadbaj o wizerunek swojej Firmy w internecie.

Jak możemy pomóc Twojej Firmie?

Przykłady usług związanych z budową Stron WWW oraz Sklepów Internetowych, które możemy dla Państwa wykonać

Responsywne strony WWW
Strona Internetowa lub Sklep Internetowy wyświetlą się prawidłowo na wszystkich urządzeniach: komputerach, laptopach i urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony).
Optymalizacja SEO i SEM
Strona zostanie zbudowana w optymalny sposób, zgodny z wytycznymi wyszukiwarek aby zajmowała lepsze pozycje w Google i Bing.
Media społecznościowe
Strona, która zapewni Tobie stałą interakcje z Klientami poprzez serwisy społecznościowe: Facebook, Instragram i YouTube.
Statystyki odwiedzin
Skonfigurujemy mechanizmy statystyk, które pozwolą Tobie jeszcze lepiej dopasować kampanie marketingowe go potrzeb Klientów.
Domena Internetowa
Zajmiemy się procesem rejestracji domeny internetowej oraz jej konfiguracją z serwerem hostingowym.
Hosting
Skonfigurujemy miejsce na serwerze, w którym będzie umieszczona strona internetowa oraz uruchomimy niezbędne elementy takie jak poczta internetowa oraz mechanizmy AntySPAM na formularzach kontaktowych.
Kampanie marketingowe na FaceBook
Wykonamy dla nowej strony kampanię reklamową na portalu FaceBook.
Kampanie marketingowe w Google Ads
Wykonamy dla nowej strony kampanię reklamową w wyszukiwarce za pomocą Google Ads.