Oprogramowanie i Licencje

Oprogramowanie i Licencje

Oferujemy wsparcie w doborze oraz wdrożeniu
oprogramowania biznesowego

Microsoft 365 Enterprise

Platforma Microsoft 365 Enterprise obejmuje usługę Office 365 Enterprise, system Windows 10 Enterprise oraz pakiet Enterprise Mobility + Security i jest oferowana w dwóch planach: Microsoft 365 E3 i Microsoft 365 E5. Oba plany zapewniają klientom rozbudowany zestaw funkcji zwiększania produktywności i zabezpieczeń, a plan Microsoft 365 E5 zapewnia najnowsze i najbardziej zaawansowane innowacje w zakresie zabezpieczeń, zgodności, analizy i współpracy.
Dowiedz się więcej

Systemy Operacyjne Windows

System Windows dla komputerów personalnych zawiera teraz wiele istotnych ulepszeń w zakresie bezpieczeństwa, w tym zaawansowane technologie biometryczne, zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz dostęp do listy zaufanego sprzętu. Od urządzeń po chmurę. Idealnie współpracuje z pakietem Microsoft Office 365 oraz starszymi (Microsoft Office 2013, 2016, 2019, 2021 dla małych, średnich i dużych firm). Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą licencji MOLP, CAL, RDS, RDP na system Microsoft Windows Server (2012, 2016, 2019) oraz usługi takie jak Microsoft SQL Server.
Dowiedz się więcej

Pakiet Biurowy Office

Licencje pakietu biurowego Office w ramach Microsoft 365 jest realizowana w ramach subskrypcji, która gwarantuje, że zawsze masz najnowsze nowoczesne narzędzia od firmy Microsoft, zwiększające produktywność oraz zapewniające dostęp do platformy Sharepoint Online. Istnieją różne plany usługi Microsoft 365 do użytku domowego i osobistego, a także dla małych i średnich firm, dużych przedsiębiorstw, szkół i uczelni oraz organizacji niedochodowych. Zapewniamy również rozwiązania On Premise - instalowane lokalnie (Microsoft Office 2013, 2016, 2019, 2021 dla małych, średnich i dużych firm).
Dowiedz się więcej

Oprogramowanie Antywirusowe

Programy antywirusowe do domu i firmy, często nazywane przez profesjonalistów CyberBezpieczeństwa Endpoint Protection Platforms (EPP) lub Endpoint Security. Rozwiązania biznesowe charakteryzują się przetwarzaniem informacji o podatnościach i zagrożeniach za pośrednictwem chmury a nie tylko samych sygnatur. Nowoczesny program antywirusowy (ESET, Bitdefender, Kspersky, Symantec, Norton 360, McAfee, Trend Micro) zapewnia próbkowanie i detonacje nieznanej podatności w specjalnym środowisku chmurowym - bezpiecznym dla użytkownika. Daje to dużo większe bezpieczeństwo przed typowymi atakami phishingowymi z zawirusowanymi załącznikami w mailach (malware).
Dowiedz się więcej

Programy Graficzne

Oprogramowanie, które przyda się każdemu profesjonalnemu grafikowi lub fotografowi pracującemu w studiu fotograficznym. Łatwość tworzenia i edycji grafiki wektorowej (która opiera się o krzywe i punkty) lub rastorowej (siatce punktów pikseli) w programach takich jak CorelDRAW Graphics Suite, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Lightroom, Ashampoo Photo Optimizer, HDR Software Photomatix sprawi, że zaoszczędzisz mnóstwo czasu co przełoży się na jakość Twoich projektów, które z pewnością zagwarantuje zadowolenie Klientów.
Dowiedz się więcej

Programy do obróbki wideo

Klienci oczekują materiałów promocyjnych wideo w najwyżej jakości oraz rozdzielczości. Nie od dziś wiadomo, że Konsumenci kupują oczami. Prowadząc działalność związaną z tworzeniem materiałów audio-wideo lub agencję kreatywną warto rozważyć zakup oprogramowania do obróbki wideo. Oprogramowanie takie jak Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Grass Valley Edius Pro, Magix Vegas Movie Studio, Corel Pinnacle Studio, to najwyższa jakość, której nie powstydzi się studio zajmujące się montażem filmów i edycją materiałów reklamowych wideo.
Dowiedz się więcej

Wirtualizacja

Świat IT i przedsiębiorstwa idą w kierunku wszechobecnej chmury (cloud computing). Systemy rozproszone, hybrydowe i pracujące w hiperkonwergencji potrzebują oprogramowania, które będzie odpowiednio zarządzać i skalować zasoby fizycznych serwerów na rzecz całej chmury/klastra obliczeniowego. Oprogramowanie to daje bardzo dużą elastyczność poprzez dynamiczną zmianę parametrów serwerów wirtualnych, dodatkowo zapewnia wysoką dostępność na wypadek awarii. Warto poznać cały zakres możliwości oprogramowania wirtualizacyjnego dla serwerowni: VMware, ESXi, Oracle VM Virtual Box, Microsoft Hyper-V, Wirtualizacja RedHat.
Dowiedz się więcej

Programy narzędziowe

W tym dziale znajdują się dedykowane rozwiązania programów dla architektów, inżynierów i projektantów - AutoCad. W ofercie znajdują się też programy do prowadzenia małych i średnich firm hotelarskich, budowlanych, transportowych, usługowych i produkcyjnych. Jeżeli są Państwo zainteresowani oprogramowaniem typowym do prowadzenia firmy, wystawiania faktur, kadrowo-płacowy, system ERP to zapraszamy do działu Usług - Wdrożenia Systemów IT, gdzie dokładnie opisujemy wdrożenia systemów ERP i CRM w małych, średnich i dużych firmach.
Dowiedz się więcej