Konsultacje IT

Consulting IT

Konsulting informatyczny (doradztwo informatyczne)

Analizy biznesowe, Doradztwo technologiczne, Optymalizacja, Wsparcie ekspertów IT

Planujesz zbudować długofalową strategię działania w obszarze IT? Zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie dla Twojej firmy odpowiednie? Potrzebujesz wykonać analizę rynku i zweryfikować potencjał rozwiązań informatycznych względem swoich potrzeb? Chcesz znać szacunkowe koszty wdrożenia i utrzymania w kolejnych latach danego rozwiązania IT?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Ekspert IT, Project Manager, Doradca Informatyczny, Audytor Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Pruszcz Gdański, Tczew i Starogard Gdański

AXSoft to firma informatyczna, która świadczy kompleksowe usługi IT (Outsourcing IT) głównie na terenie województwa pomorskiego. Obsługa informatyczna firm świadczona jest w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz okolicach (Pruszcz Gdański, Pszczółki, Tczew, Starogard Gdański, Kowale, Kolbudy, Kościerzyna, Wejherowo, Elbląg). Od wielu lat zapewniamy rozwiązania dla firm z naciskiem na bezpieczeństwo, ciągłość działania oraz niezawodność. Zmiany organizacyjne realizowane w firmach i przedsiębiorstwach
często skutkują potrzebą zaprojektowania od nowa lub przebudowy istniejącego środowiska IT. Wielu przedsiębiorców zastanawia się które elementy warto zachować, które wymienić, gdzie zainwestować. Mając na względzie zmiany organizacyjne należy zwrócić uwagę również na elementy związane z kosztem utrzymania danego rozwiązania oraz jego cykl życia (do kiedy jest wsparcie producenta, do kiedy wydawane są poprawki bezpieczeństwa). Wykonujemy kompleksowe wsparcie w różnych sytuacjach biznesowych od podstawowego doradztwa, które rozwiązanie jest optymalne po pogłębione analizy rynkowe i projekty przebudowy istniejącej infrastruktury i migracji do nowego środowiska.

W ramach konsultacji IT doradzimy Państwu jaki sprzęt i oprogramowanie IT wybrać. Zapoznamy się bliżej z prowadzonym przez Państwa biznesem i zaproponujemy oprogramowanie i aplikacje, które usprawnią codzienną pracę. Wykonamy audyt środowiskowy w celu dobrania optymalnych rozwiązań mieszczących się w budżecie i potrzebach biznesowych.
Zapewnimy kompleksowe wsparcie w zakresie doboru technologii informatycznych do Państwa firmy, Ocenimy potencjał obecnych rozwiązań i pokażemy możliwe ścieżki rozwoju infrastruktury i oprogramowania. Podchodzimy elastycznie i mamy doświadczenie w pracy z Zarządami przedsiębiorstw oraz jego pracownikami.

Jak możemy pomóc Twojej Firmie?

Przykłady usług związanych z Consulting IT, które możemy dla Państwa wykonać

Usługi IT

Doradztwo Informatyczne

W ramach konsultacji pomagamy firmom w doborze nowoczesnych, dopasowanych do typu prowadzonego biznesu narzędzi i rozwiązań informatycznych. Rozwiązania IT pomogą zwiększyć efektywność procesów biznesowych w Twojej firmie.
mitech-box-image-style-05-image-05

Cyfryzacja Przedsiębiorstw

Dobierzemy rozwiązania, które spowodują, że Twoja firma nie zostanie w tyle za konkurencją wykorzystując nowoczesne technologie IoT oraz Przemysł 4.0.
mitech-box-image-style-05-image-02

Analiza opłacalności

Zweryfikujemy stan IT Twojego przedsiębiorstwa i przedstawimy analizę kosztową oraz potencjału inwestowania w obecne środowisko lub wykonanie migracji na nowsze.
Narzędzia IT do pracy

Wsparcie techniczne

Oferujemy możliwość skorzystania z wiedzy ekspertów z dziedziny IT w zakresie Administracji i konfiguracji urządzeń w celu poprawy bezpieczeństwa.