Akcesoria

Akcesoria i Urządzenia peryferyjne

do komputerów i smartfonów

Akcesoria komputerowe dla Biznesu

Szukasz akcesoriów do komputera, laptopa, smartfona? Doradzimy i dobierzemy odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb.

Akcesoria komputerowe – myszki, klawiatury, monitory, głośniki, czytniki kable, adaptery, torby, etui, uchwyty

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów komputerowych, które pozwolą Państwu zwiększyć funkcjonalność, wydajność oraz poprawić jakość pracy.
W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów akcesoriów: myszy, klawiatury, słuchawki, monitory, kable, adaptery, dyski twarde oraz wiele innych. Sprzedawane przez nas produkty są najwyższej jakości i pochodzą tylko od renomowanych producentów, dzięki czemu gwarantujemy, że są one trwałe i niezawodne.

Słuchawki, które oferujemy, zapewniają nie tylko doskonałą jakość dźwięku, ale również wygodę podczas długiego słuchania muzyki lub rozmów przez Internet. Wybierz idealne słuchawki spośród różnych modeli. Dostępne są różne rodzaje w tym: douszne, nauszne, bezprzewodowe i z mikrofonem.

Myszki i klawiatury zapewnią odpowiedni komfort podczas codziennej pracy przy komputerze. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno modele przewodowe, jak i bezprzewodowe, co pozwala na wybór rozwiązania najlepiej dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Monitory, które oferujemy, charakteryzują się doskonałą jakością obrazu i szerokim kątem widzenia, co pozwala na komfortowe korzystanie z komputera przez wiele godzin.

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są łatwe w instalacji i obsłudze, co przekłada się na szybkie i sprawnie uruchomienie. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu lub masz jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Jak możemy pomóc Twojej Firmie?

Przykłady produktów z kategorii akcesoria komputerowe, które możemy dla Państwa dostarczyć

Narzędzia IT do pracy

Karty rozszerzeń

Karty rozszerzeń mają na celu dodanie nowych funkcjonalności w stacji roboczej. Zapewniamy dostawę i instalację kart takich jak karty graficzne, dźwiękowe, sieciowe, USB, porty szeregowe lub równoległe, czytniki kart pamięci, kontrolery RAID i wiele innych.
mitech-box-image-style-05-image-05

Kable i Adaptery

Kable i adaptery są powszechnie stosowanymi akcesoriami komputerowymi, które służą do przesyłania sygnału pomiędzy różnymi urządzeniami (komputerami, urządzeniami mobilnymi, monitorami, itd.).
mitech-box-image-style-05-image-06

Torby i Etui

Torby i etui do urządzeń IT są popularnymi akcesoriami, które służą do ochrony urządzeń przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem, wodą i innymi niekorzystnymi czynnikami.

Kategorie produktów

Głośniki
Głośniki komputerowe są zwykle podłączane do komputera za pomocą kabla jack lub poprzez połączenie bezprzewodowe Bluetooth. Głośniki zwykle mają regulację głośności oraz inne funkcje, takie jak regulacja basów i tryb przestrzenny.
Czytniki kart i USB
Czytniki kart są zwykle podłączane do komputera za pomocą portu USB i mogą obsługiwać wiele różnych typów kart pamięci, takich jak karty SD, karty microSD, karty Memory Stick i wiele innych. Czytniki kart umożliwiają użytkownikom łatwe przenoszenie i zapisywanie danych z kart pamięci na komputerze oraz z komputera na karty pamięci.
Kable i Adaptery
Kable i adaptery są ważnymi akcesoriami, które umożliwiają połączenie różnych urządzeń i poprawiają ich funkcjonalność. Dzięki nim użytkownik może łatwo podłączyć komputer do innego urządzenia lub rozszerzyć jego możliwości.
Kamery internetowe
Kamera internetowa, zwana również kamerką, to urządzenie peryferyjne, które służy do przesyłania obrazu i dźwięku za pośrednictwem internetu. Zazwyczaj kamery internetowe są podłączane do komputera za pomocą portu USB lub przez połączenie bezprzewodowe.
Karty dźwiękowe
Karta dźwiękowa to urządzenie komputerowe, które umożliwia przetwarzanie i odtwarzanie dźwięku na komputerze. Karta dźwiękowa może być wewnętrzną kartą rozszerzeń lub zewnętrznym urządzeniem, które podłącza się do portu USB.
Karty rozszerzeń
Karty rozszerzeń to płytki elektroniczne, które umieszcza się w specjalnych slotach wewnątrz komputera w celu rozszerzenia jego możliwości lub poprawy wydajności.
Klawiatury
Klawiatura komputerowa to urządzenie wejściowe, które umożliwia użytkownikowi wprowadzanie tekstu i komend do komputera.
KVM
KVM umożliwia administratorowi, podłączenie klawiatury, monitora i myszy do jednego urządzenia, które jest w stanie łączyć się z wieloma serwerami. Operator KVM może łatwo przełączać się pomiędzy różnymi urządzeniami, aby wykonywać swoje zadania, takie jak konfiguracja i diagnostyka, bez konieczności fizycznego przełączania kabli między nimi.
Myszki
Myszka komputerowa umożliwia precyzyjne poruszanie się po ekranie, wykonywanie operacji, takich jak przeciąganie i upuszczanie elementów, a także wykonywanie różnych czynności za pomocą klawiszy funkcyjnych.
Torby i Etui
Torby i etui do urządzeń IT są ważne, zapewniają ochronę urządzeń przed uszkodzeniem, a także ułatwiają ich transport. Dzięki nim użytkownik może swobodnie przenosić swoje urządzenia, nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo.